Zanurz się z nami w głąb tajemniczego i pięknego kosmosu

Warsztaty

Zdjęcie: Justyna Wojtczak ↑

Słońce

Słoneczne Warsztaty

Dołącz do nas na niezwykłe słoneczne warsztaty, gdzie wśród promieni słońca będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności, czerpać inspirację z piękna natury i spotkać równie pasjonujących ludzi, gotowych do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. To idealna okazja, aby odkryć swoje talenty i rozwinąć się w atmosferze pozytywnej energii.

Księżyc

Księżycowe Warsztaty

Przyjrzyj się Księżycowi z bliska przez ten teleskop. Dowiedz się o kraterach i górach na Księżycu, fazach jego zmieniającego się oblicza i nie tylko!

Planety

Planetarne Warsztaty

Daj się uwieść przyjemności obserwowania planet i nie tylko... Nie pozwól, aby chmury przeszkodziły Ci w tym doświadczeniu! Pomóż nam osiągnąć nasz cel i zobacz z nami planety!

Gwiazdy

Gwiezdne Warsztaty

Poznaj gwiazdozbiory i zaobserwuj z nami niesamowite przeloty ISS oraz Starlinków​

#Copernicus

#CopernicusSPACElab

Dołącz do nas na kreatywnych warsztatach astronomicznych, gdzie odkryjemy tajemnice elektromagnetyzmu, grawitacji i czarnych dziur w unikalny i inspirujący sposób.

#SPACE

#SPACE Wolontariat

Dołącz do naszego #SPACE wolontariatu i czerp radość z angażowania się w różnorodne projekty kosmiczne, dzieląc swoje umiejętności i pasję, aby wspólnie tworzyć przyszłość popularyzacji kosmosu.

LIVE

Obserwacje astronomiczne LIVE

Podczas oglądania przez nasz teleskop będzie można zobaczyć na żywo, jak wyglądają przeróżne obiekty astronomiczne dzisiejszej nocy. ​

Amatorska astrofotografia

Amatorska astrofotografia

Naucz się z nami fotografować nocne niebo i zrób piękne zdjęcia, które ozdobią Twój dom lub biuro.​

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco!